İK Süreçlerinizi Dijitalleştirin: HRplan - Yeni Nesil HR Programı!

İnsan kaynakları departmanı olarak almanız gereken birçok sorumluluk vardır. Bu sorumluluklarla birlikte gerçekleştireceğiniz işlemlerin zamanında ve doğru şekilde yapılması gerekir. Dolayısıyla karmaşıklığın önüne geçmek ve hız kazanmak için HR programı kullanabilirsiniz.


Birçok veriyi düzenlemenize ve organize etmenize olanak sunan program, HRplan güvencesiyle desteklenir. Faaliyet gösterdiğiniz işletmenize yönelik bu programı kullanmayı deneyerek nasıl bir etkisi olduğunu keşfedebilirsiniz.

HRplan’ı 30 Gün Ücretsiz Deneyin!

HRplan ile;

  • Tek bir ekran üzerinden izinleri toplayın. Anlık gelen talepleri görüntüleyip onaylayın. Bu sayede zamandan tasarruf edin.
  • Tüm İK süreçlerini anlık tamamlayarak karmaşıklığın önüne geçin.
  • İhtiyacınız olan dosyalara ulaşın. Geçmişe ve geleceğe yönelik sorgulamalar yapın.
  • Avans taleplerini ve sonraki süreci etkili şekilde yönetin. Herhangi bir karışıklık durumu olmadan tüm şeffaflığı ile kaydedin.
  • Zimmetlediğiniz envanterlere ulaşarak kimlerin kullandığını tarihlere göre kontrol edin.

İzin yönetimine yeni anlayışı HR programı ile keşfedin!

Çalışanlar ve yöneticiler olarak kullanacağınız HR programı içinde ihtiyaç duyduğunuz tüm noktalar vardır. Bu noktalar arasında öne çıkan izin yönetimi, HRplan’de istediğiniz şekilde gerçekleşir. İnsan kaynakları programı ile;

İş planlarınızı aksatma devri bitti!

Birçok işletme farklı nedenlerden dolayı iş planını sürdürmekte zorlanır. Bunda bir etken de çalışanları yeterince organize edememesidir. Organize edemediğinizde zaman içinde iş planınız aksayabilir. Bu noktada HRplan ile;

Hızı ve verimi aynı anda deneyimleme fırsatı!

Dijitalleşen dünyaya ayak uydurduğunuzda tüm süreçlerinizde esneklik ve hız kazanmanız muhtemeldir. Bu noktada öne çıkan HR programı ile;

Anlık envanter ve zimmet takibi ile karmaşıklığa son verin!

Çalışanlarınıza zimmetlediğiniz envanterler için aldığınız fiziksel notlar zaman içinde kaybolabilir. Yine dijitalde herhangi bir dosyaya düzensiz kayıt almanız da kaybolmasına yol açabilir. Bu durumda İK yazılımı ile;

Şirketinizi anında HRplan’e taşıyın ve başlayın!

İşletmenize ait tüm verileri HR programı içine taşıyarak sürece başlayabilirsiniz. Bunun için işletmenize ait verileri program içine güvenli bir şekilde aktarmanız gerekir. Daha sonra istediğiniz gibi özelliklerden faydalanarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

30 gün ücretsiz deneme fırsatı ise İK yazılımını daha iyi keşfetmenizi sağlayacak!

Sıkça Sorulan Sorular

HR programı nedir?

HR programı, insan kaynakları alanında yürüttüğünüz süreçleri bir yazılım aracılığıyla gerçekleştirmenizi sağlayan araçtır. Bu araç ile hızlı ve etkili bir şekilde işletmenize ait verilerinizi işleyebilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınıza ait bilgileri sisteme düzenli olarak kaydederek avans, izin ve zimmet süreçlerinizi daha doğru verilerle hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Avans yönetimi nedir?

Çalışanlarınız maaş ya da iş avansına ihtiyaç duyabilir. Bu noktada çalışanlarınızın talep oluşturması, gelen talepleri görüntülemeniz ve onaylamanız için HRplan’i kullanabilirsiniz. Talepleri onayladıktan sonra rahatlıkla takibini yaparak tek seferde ya da birkaç taksitle ödemeleri alabilirsiniz. Bu düzen içinde talepleri yönetmek, fiziksel ortamdaki yönetime göre çok daha hızlı ve kolaydır.

Zimmetlediğiniz envanterleri neden kaydetmeniz önemlidir?

İşletmenize ait envanterleri çalışanlarınızın kullanımına sunabilirsiniz. Bu noktada herhangi bir kayıt almadığınızda envanterlerin durumuyla ilgili takipte kalmak güç olur. Özellikle maddi açıdan değerli envanterler kaydedilmediğinde sorumluluğun kimde olduğu bilinmez. Zimmetlediğiniz envanterleri kaydettiğinizde ise geçmişe ve şu ana yönelik sorgulama yaparak kullanıcı geçmişini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Bu noktada herhangi bir sorun olduğunda doğru kişiyle iletişime geçebilirsiniz.

İzin süreçlerinde HR programı nasıl bir avantaj sunar?

İzin talepleri her işletme için sürekli gerçekleşen bir durumdur. Çalışanlar gerek yıllık izin gerekse günlük izin gibi noktalarda taleplerle gelebilir. Bu durumda sizlerin talepleri alıp onay vermeniz gerekir. Elbette onay sürecinde işletmenizin o andaki durumu ve yakın gelecekteki iş planı etkilidir. Bunları değerlendirerek ücretli ya da ücretsiz izinleri onaylayabilirsiniz. Bu onay sürecinde HRplan’i kullandığınızda dijital ortamdan talepleri alıp onaylamanız daha hızlı gerçekleşir. Ayrıca izin hesaplama ya da kalan izin süresi gibi noktaları görüntülemeniz daha kolaydır.

Diğer Özellikler

İnsan Kaynakları alanında tüm planlama ve süreçler hakkında çözümler sunan HRplan, kurulum gerektirmeden tüm platformlar üzerinden erişilebilen yeni nesil insan kaynakları yazılımıdır.

Bize Ulaşın

Created by Hipposoft