İK Süreçlerinizi Dijitalleştirin: HRplan - Yeni Nesil HR Yazılımı!

Bir işletme olarak yüksek verime ve şirket kültürüne sahip olmak istiyorsanız dijitalleşmenin sunduğu fırsatları değerlendirmelisiniz. Bu noktada öne çıkan HR yazılımı, insan kaynakları için birçok açıdan etki yaratır. Özellikle anında veri işlemeye ve ulaşmaya imkan sunduğu için insan kaynakları alanındaki birçok işlemin süresi kısalır. 

 

HR yazılımı hizmeti sunan HRplan ile tüm süreçlerinizi otomasyonlaştırarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca aradığınız dosyalara hızlı ulaşma, anlık gelen izin taleplerini onaylama ve zimmet süreçlerini kaydetme gibi sunduğu avantajları vardır.

HRplan’ı 30 Gün Ücretsiz Deneyin!

Yazılımlar arasında neden HRplan’i tercih etmelisiniz?

  • HRplan kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kısa süreler içinde yöneticiler ve çalışanlar olarak bu arayüze alışıp etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • Çalışanlar ve yöneticilerin tek bir arayüz içinde etkileşime geçmesi şirket içi iletişim süreçlerini kolaylaştırır. İyi bir iletişim demek, hızlı aksiyon alma ve önde gelen bir şirket olma şeklinde devam eder.
  • HRplan’i zamandan ve mekandan bağımsız kullanmak mümkündür. Dolayısıyla acil işlemlerinizde işletmeye gitmemiş olsanız dahi hızlı sonuç alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her aşama HRplan’de yer alır.
  • HRplan ile her şeyi kayıt altına alarak aradığınız şeylere kolaylıkla ulaşabilir, her dosyayı erişilebilir bir noktada tutabilirsiniz.

Çalışanlarınızı etkili yönetmenizin fırsatı!

HRplan ile çalışanlarınızı becerilerine ve yeteneklerine göre kayıt altına alma şansınız vardır. Bu sayede onlardan gelen talepleri objektif bir şekilde anlık olarak değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla HRplan ile;

İK süreçlerinizde hız kazanmak için HRplan!

İnsan kaynakları departmanı, işletme açısından önemli bir noktadadır. Bu departman içinde süreçlerin anlık takibi, geçmişe yönelik değerlendirmeler ve yakın gelecekteki planlamalar önemli bir yerde durur. Tam da bu durumda HRplan ile;

İzin talep yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı!

İşletmeler açısından izin talep yönetimi önemli bir konudur. Bu konuda çalışanlardan talepler gelir ve sizin taleplere yaptığınız dönüşlere göre izin süreleri başlar. Elbette bir çalışanın herhangi bir konuda izin alması, iş süreçlerinizi de etkiler. Dolayısıyla HR yazılımı ile;

Tüm zimmet kayıtlarına tek bir ekrandan erişin!

Çalışanlarınıza zimmetlediğiniz envanterler için tek bir ekrandan takip yapmanız HR yazılımı ile mümkün. Bu noktada zimmet bilgilerini detaylı girerek ve çalışanı seçerek hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Bu özelliğe sahip HRplan ile;

HR yazılımı için sunduğumuz deneme fırsatını değerlendirin!

HRplan, 30 güne kadar ücretsiz deneme ile işletmeniz için yazılımı değerlendirme fırsatı sunar. Bu noktada verileri kaydederek, anlık ulaşım hızına bakarak ve İK süreçlerinizde nasıl bir etkisi olduğunu keşfederek değerlendirme yapabilirsiniz. HRplan yazılımı ile;

Sıkça Sorulan Sorular

İnsan kaynakları alanında neden HR yazılımı etkilidir?

İnsan kaynakları alanı, kapsayıcı ve geniş bir alandır. Bu alan içinde çalışanlara ait veriler, izin kayıtları, avans süreçleri ve zimmet işlemleri gibi birçok nokta vardır. Bu noktaların her birinin manuel ya da otomasyon olmayan dijital bir programla yapılması uzun süreç alabilir. HR yazılımı ise bu süreçleri hızlandıran ve çoğu karmaşık işlemin tek tıkla halledilmesini sağlayan bir durumdadır.

İzin talep yönetimi için neden Excel yerine HRplan daha iyidir?

Bir işletme için izin talepleri sürekli bir döngü içinde gelir. Bu döngü sebebiyle devamlı onaylama, kaydetme ve takip etme gibi adımlar gerekli olur. İnsan kaynaklarının bu alanda sürekli mesai harcaması diğer süreçlerin aksamasını etkileyebilir. Excel gibi programlar da her ne kadar dijital kayıt almayı kolaylaştırsa da otomasyonlara sahip değildir. Bu durumda HRplan ile izin talep yönetimi gerçekleştirmeniz hızlı sonuçlar almanızı sağlar. Anlık talep alıp onaylayabilir, otomatik kaydetme seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Avans talep yönetimi HRplan’de nasıl gerçekleşir?

İş ya da maaş avansı olarak HRplan üzerinden avans taleplerini almanız ve yönetmeniz mümkün. Bu durumda tek yapmanız gereken ilk olarak mail ya da mobil uygulama üzerinden gelen talebi onaylamaktır. Talebi onayladığınızda detaylı raporlama otomatik olarak yapılır. Ardından seçtiğiniz para birimine ve seyahat talebi gibi bir noktanın olup olmadığına göre düzenleme gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak çalışanlarınızın avans taleplerini geri ödeme şekli olarak tek sefer ya da taksit seçeneğiyle gerçekleştirmelerine olanak tanıyabilirsiniz.

Diğer Özellikler

İnsan Kaynakları alanında tüm planlama ve süreçler hakkında çözümler sunan HRplan, kurulum gerektirmeden tüm platformlar üzerinden erişilebilen yeni nesil insan kaynakları yazılımıdır.

Bize Ulaşın

Created by Hipposoft