İK Süreçlerinizi Dijitalleştirin: HRplan - Yeni Nesil İK Yazılımı

HRplan ile işletmenizin İK verilerine her platformdan güvenle erişin ve veri kayıplarından kendinizi koruyun. İK yazılımı sayesinde işletmenizin izin, avans ve zimmet gibi kritik süreçleri dijitalleştirerek işletmenizin personel yönetiminde zaman ve kaynak tasarrufu sağlayın.

HRplan’ı 30 Gün Ücretsiz Deneyin!

HRplan'in Avantajları

Neden HRplan?

HRplan, kullanıcı dostu arayüzü, güvenilir altyapısı ve esnek özellikleriyle işletmenizin ihtiyaçlarını karşılar. Veri güvenliği ve gizliliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur. HRplan, en yüksek güvenlik standartlarını sağlar ve bilgilerinizi korur.

HRplan yeni nesil İK yazılımı ile personel izinlerini kolayca onaylayın, hiçbir izin gecikmesin!

İzin alma, iznin onaylanması, izin sürecinin takip edilmesi ve gelecek izinlerin görüntülenmesi için manuel süreçler yetersiz kalır. Bu durumda HRplan İK yazılımı ile;

Avans taleplerini HRplan ile takip edin, bütçenizi kontrol altına alın!!

İş ve maaş avans taleplerini yönetmek manuel formüllerde zor olabilir. Bu noktada HRplan İK yazılımı ile;

Envanter ve zimmetlerinizi anlık ve hatasız takip edin, karmaşıklıktan kurtulun!

İşletmenizde bazı çalışanlara bilgisayar, telefon ya da farklı cihazları zimmetlemeniz gerekebilir. Dolayısıyla manuel kayıtlar almak yerine HRplan İK yazılımı ile;

Envanterlerinizin durumunu anlık takip edin!

Envanterleriniz bir çalışana zimmetli olabilir ya da olmayabilir. Bu noktada envanterlerinizin o andaki durumunu her açıdan incelemek isteyebilirsiniz. Bir yazılım ile HRplan İK süreçlerini yönettiğinizde bu mümkündür. Dolayısıyla İK yazılımı ile;

Hemen başlayın!

İşletmenizin insan kaynakları süreçlerini dijitalleştirerek verimliliği artırın. HRplan’i bugün deneyin ve izin, avans ve zimmet yönetimini kolaylaştırın!

Sıkça Sorulan Sorular

Avans talep yönetimi nedir?

İş avansı ya da maaş avansı olarak talep oluşturma imkanı sunan avans yönetimi ile sistem içinde anlık kayıtlar oluşturabilirsiniz. Avans talep yönetimi süreçlerinizi her noktası ile dijitalde sürdürebilirsiniz. Dijital ortama taşıdığınız için talep oluşturma, onaylama ve talepleri inceleme gibi noktaları tek bir tıkla gerçekleştirmeniz mümkündür.

Zimmet süreçlerini dijitalde kaydetmek neden önemlidir?

Zimmet süreçleri manuel olarak ya da fiziksel bir ortamda kayıt alındığında kaybolma ihtimali yüksektir. Ayrıca dijitalde manuel alınan notları kategorilendirmek ve yeniden onlara ulaşmak güç olabilir. Bu noktada dijitale kaydettiğinizde ve HRplan yazılımı içinde tuttuğunuzda ihtiyacınız olan tüm bilgilere anlık erişim yapabilirsiniz. Dolayısıyla ayrıca bir fiziksel kayda ihtiyaç duymazsınız.

İzin talep yönetimi İK yazılımı ile nasıl gerçekleşir?

Personel izin talepleri, gün içinde ya da belirli günlerde gerçekleşebilir. Bu noktada yöneticiye ya da İ K uzmanına talepler iletilebilir. Taleplerin iletilmesi için çoğu zaman yazılı formlar ya da dijitalde manuel olarak gönderilen dosyalar vardır. Bu dosyaları kaybetmek ya da düzenlemek güçtür. Ancak izin talep yönetimini İK yazılımı ile gerçekleştirdiğinizde tek bir ekrandan talep alıp, onaylayıp ve kontrol edip her süreci denetleyebilirsiniz. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçler İK yazılımı içinde etkili bir şekilde gerçekleşir.

İK yazılımı kullanmak bir uzmanlık gerektirir mi?

İşletmenizde ihtiyaç duyduğunuz tüm süreçleri taşıyacağınız İK yazılımı, kolayca uyum sağlayabileceğiniz bir sistem sunar. Bu sisteme alışma süreci hızlı olduğu için herhangi bir uzmanlık gerektirmez. Yalnızca tüm çalışanların bir süre kullanıp uyum sağlaması önemlidir. Zaman içinde yazılım çok daha anlaşılır gelmeye başlar. Özellikle sezgisel seçimler yapmanıza yönelik oluşturulan kategoriler olduğu için çok daha kısa sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullandığınız birçok internet aracıyla benzer arayüzü vardır. Dolayısıyla kısa sürede uyum sağlayabilirsiniz.

Diğer Özellikler

İnsan Kaynakları alanında tüm planlama ve süreçler hakkında çözümler sunan HRplan, kurulum gerektirmeden tüm platformlar üzerinden erişilebilen yeni nesil insan kaynakları yazılımıdır.

Bize Ulaşın

Created by Hipposoft