İK Süreçlerinizi Dijitalleştirin: HRplan - Yeni Nesil İnsan Kaynakları Programı!

İnsan kaynakları, işletmeler açısından çalışanlara ve yöneticilere dair tüm sürecin yürütüldüğü bir departmandır. Bu departmanın işleyiş açısından iş süreçlerini ve çalışanları bir arada tutarak etkili iletişim sağlaması gerekir. Ayrıca anlık talepleri alarak değerlendirmesi ve işletmeye uyarlaması da önemli bir görev tanımıdır. Tam da bu noktada insan kaynakları programı öne çıkar.

 

İşletmeler birçok manuel süreci dijitalleştirerek ve yazılım ile destekleyerek hız kazanabilir. İnsan kaynakları programı ile işletmenizde şu gibi noktalarda ilerleme kaydedebilirsiniz:

  • Hızlı bir şekilde alışabileceğiniz HRplan arayüzü ile tüm departmanlarda etkili olabilirsiniz.
  • Merak ettiğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz dosyalara tek bir tıkla erişebilirsiniz. Bu noktada uzun saatler harcamanıza gerek kalmaz.
  • Avans taleplerini anlık alarak şu ana ve geleceğe yönelik taksitli ödeme planları oluşturabilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın zaman ve mekan fark etmeksizin izin taleplerini görüntüleyip onaylayabilirsiniz.
  • Envanterlerinizi güvenli bir şekilde zimmetleyip kayıt altına alabilirsiniz.

HRplan’ı 30 Gün Ücretsiz Deneyin!

Hızlı ve kolay İK yönetimi için HRplan!

İnsan kaynakları yönetimi sürecinde gelen planları zamanında yapmanız ve hızlı sonuçlar almanız önemlidir. Bu şekilde bir süreç takip etmek için kuşkusuz buna uygun programları kullanmanız gerekir. Bu noktada öne çıkan insan kaynakları programı ile;

Etkili izin yönetimi için insan kaynakları programı!

İşletmeler açısından izin yönetimi, iş planındaki aksaklıkların giderilmesi açısından önemli bir yerde durur. Bu kapsamda etkili izin yönetimini HR yazılımı ile gerçekleştirerek;

Para birimleri fark etmeksizin avans yönetimi fırsatı!

Çalışanlarınız farklı nedenlerden kaynaklı olarak avans ihtiyacı içinde olabilir. Bu noktada gerek para birimi gerekse avansın türüne göre seçim yapmanız gerekir. Tüm seçimleri kolay bir şekilde yapacağınız insan kaynakları programı ile;

Envanterlerinizi güvenli zimmetleme imkanı!

Envanter yönetimi ve takibi işletmeler açısından önemlidir. Bu kapsamda işletmelerin hangi çalışana nasıl bir süre kapsamında zimmetleme gerçekleştirdiğinin kayıt altına alınması gerekir. Bu süreçleri de İK yazılımı içinde yönetebilirsiniz. Bu kapsamda insan kaynakları programı ile;

İşletmenizi şimdi HRplan’e taşıyın, kolay İK yönetimi fırsatından yararlanın!

İnsan kaynakları süreçlerinde zorlanmak yerine daha kolay ve etkili yöntemleri denemek isteyebilirsiniz. Bu noktada kuşkusuz insan kaynakları programı olan HRplan öne çıkar. 

 

Üstelik 30 gün ücretsiz deneme ile programı yakından tanımanız da mümkün!

Sıkça Sorulan Sorular

Personel izin yönetiminde yazılımın etkisi nedir?

Personel izin yönetimi kapsamında çalışanlarınızdan gelen talepleri alıp işlemeniz gerekir. Bu işleme sürecinin manuel şekilde gerçekleşmesi ise süreci uzatabilir ve karışıklıklara neden olabilir. Bu karışıklıklar arasında belgelerin kaybolması, zamanında iletilememesi ve izin onay sürecinin aksaması olabilir. Dolayısıyla gerek çalışan gerekse iş süreçleri açısından bir mağduriyet oluşabilir. Bu noktada HRplan yazılımını kullandığınızda herhangi bir fiziksel iletiye ihtiyaç duymadan tamamen dijital ortamda süreci yönetebilirsiniz.

Avans talep yönetimi nedir?

Avans taleplerinin insan kaynakları tarafından alınıp işlenmesine avans talep yönetimi denir. Bu süreçte çalışanlar tarafından bulunulan talep, İ K tarafından değerlendirilir ve onay verilir. Elbette taleplerin alınması ve işlenmesi gibi noktaların fiziksel ortamda gerçekleşmesi gereksiz zaman alır. Ayrıca anlık talep almayı güçleştirerek sürecin aksamasına yol açabilir. Bu durumda HRplan yazılımı kullandığınızda talepleri dilediğiniz yerden zaman ve mekan fark etmeksizin alarak onaylayabilirsiniz. Bu sayede iş süreçleriniz aksamadan gerçekleşir.

Envanter yönetimi nedir?

Zimmet ve envanter yönetimi kapsamında çalışanlarınıza zimmetlediğiniz envanterler öne çıkar. Bu noktada çalışanlarınız bazı envanterlere ihtiyaç duyabilir ve bunların işletme tarafından onlara sağlanması gerekebilir. Elbette bu envanterler sağlandığında bir kayıt alma süreci içinde olunması elzemdir. Zimmetlediğiniz her envanteri türüne, tarihine, bakım zamanlarına, kime zimmetlendiğine ve diğer noktalara göre kaydedebilirsiniz. Kaydettikten sonra dilediğiniz zaman yapacağınız anlık sorgulamalarla envanterinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Diğer Özellikler

İnsan Kaynakları alanında tüm planlama ve süreçler hakkında çözümler sunan HRplan, kurulum gerektirmeden tüm platformlar üzerinden erişilebilen yeni nesil insan kaynakları yazılımıdır.

Bize Ulaşın

Created by Hipposoft