İK Süreçlerinizi Dijitalleştirin: HRplan - Yeni Nesil İnsan Kaynakları Yazılımı!

İnsan kaynakları yazılımı, İK alanında gerçekleşen faaliyetlerin bir yazılım içinde işlemesini destekleyen araçtır. Bu yazılım ile hızlı ve verimli şekilde işletme yönetimini sağlamanız mümkündür. Bu kapsamda HRplan’in sunduğu yeni nesil insan kaynakları yazılımı için değerlendirme yapabilirsiniz.

 

Kısa sürede uyum sağlayarak işletmenize ait tüm süreçleri gerçekleştirebileceğiniz insan kaynakları yazılımı ile;

  • Çalışanlarınıza ait verileri güvenli bir şekilde kaydedebilirsiniz.
  • İş planı oluşturup departmanlara göre işleyişi takip edebilirsiniz.
  • Herhangi bir sorun olduğunda o sorunla ilgili olan departmana anında ulaşabilirsiniz.
  • Dilediğiniz yerden iş süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Bu noktada şirkette olmanız ya da şirkete ait bir cihazı kullanmanız gerekmez.
  • Departmanlar ve çalışanlar arasında iletişimi iyi bir noktada tutarak hızlı aksiyon alabilirsiniz. Bu durum iş veriminizi artırır.

HRplan’ı 30 Gün Ücretsiz Deneyin!

İnsan kaynakları yazılımı ile hızlı ve etkili izin yönetimi!

İnsan kaynakları alanında fiziksel veya sınırlı programlar kullanmak yerine etki yaratan yazılımları tercih ederek işletmenize ait süreçleri hızlandırabilirsiniz. Dolayısıyla İK yazılımı ile;

Avans taleplerini anında alın ve yönetin!

Çalışanlar iş ya da maaş avansı alma gereksinimi duyabilir. Bu noktada avansları takip etmek tek tek gerçekleştiğinde güçtür. Bunun yerine insan kaynakları yazılımı ile;

Envanterlerinizi güvenli bir şekilde takip edin!

Çalışanlarınıza zimmetlediğiniz cihazlar olabilir. Bu cihazların takibini en iyi şekilde yapmak için HR yazılımını kullanabilirsiniz. Bu noktada HR yazılımı ile;

İnsan kaynakları yazılımı ile iş planlarınıza daha fazla zaman ayırın!

İK yönetimi süreçleri için fiziksel araçlar kullanıldığında vakit kaybı kaçınılmazdır. Bu durumda birçok dosyanın tek tek girilmesi, imzalanması, ilgili kişiye iletilmesi ve doğru şekilde hazırlanmış olması gibi kritik noktalar vardır. Bunları uzun saatler gerçekleştirmek yerine insan kaynakları yazılımı ile;

HRplan ile şimdi başlayın!

İK yönetimi için doğru karar vermenin ve yazılımı denemenin tam sırası! Bu noktada 30 gün ücretsiz deneme fırsatından da yararlanabilirsiniz. İşletmeniz için doğru bir karar vermek istiyorsanız bu yazılım ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamaya hazır!

Sıkça Sorulan Sorular

İnsan kaynakları yazılımı işletmeler açısından neden gereklidir?

İşletmenizde daha istikrarlı bir yönetim süreci gerçekleştirmek için bazı araçlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada özellikle İK alanında kullanılan araçları değerlendirebilirsiniz. Bu araçlar gerek fiziksel gerekse dijital açıdan farklı faydalar sunabilir. Fakat fiziksel araçları kullandığınızda hedeflediğiniz fayda yerine zaman açısından dezavantajlı durumlar içinde olabilirsiniz. İnsan kaynakları yazılımı ise zamandan ve mekandan bağımsız olarak istediğiniz her yerden yönetim süreçlerini gerçekleştirme imkanı sunar. Bu yönüyle işletmeler açısından gereklidir.

Zimmet süreçleri için İK yazılımı nasıl bir katkı sunar?

Envanterlerinizi çalışanlarınıza zimmetlediğinizde onları bir kayıt altında tutmak isteyebilirsiniz. Bu kayıt, envanterin kimin üzerine olduğunu gösterir. Ayrıca ne zamandır o kişinin kullanımında olduğuyla ilgili net veriler sunar. Bu noktada envanterle ilgili herhangi bir sorun yaşanırsa ya da bakım gibi tadilatlar gerekirse kime ulaşacağınızı net olarak görebilirsiniz. Tek bir tıkla kişiye ulaşabilir ya da envanterin daha önce zimmetlendiği çalışanları inceleyebilirsiniz.

İzin yönetim süreçlerinizi insan kaynakları yazılımı ile nasıl hızlandırırsınız?

Normal şartlarda bir çalışanınız izin talebini fiziksel ortamda oluşturur. Bu talebin size gelmesi, izin süresini hesaplamanız ve onay vermeniz vakit alır. Aynı şekilde bu talebi zamanında göremeyebilirsiniz. Dolayısıyla izin süreçleri aksayarak çalışan mağduriyeti oluşabilir. İK yazılımı kullandığınızda ise dijital ortamdan izin taleplerini alıp onaylayabilirsiniz. Herhangi bir aksaklık gerçekleşmeden tüm süreçleri zamanında tamamlayabilirsiniz. Bu sayede iş süreçlerinizde ve diğer alanlarda herhangi bir kopukluk yaşamamış olursunuz. İK yazılımı bu yönüyle izin süreçlerinde etkilidir.

Diğer Özellikler

Başlık metninizi buraya ekleyin

İnsan Kaynakları alanında tüm planlama ve süreçler hakkında çözümler sunan HRplan, kurulum gerektirmeden tüm platformlar üzerinden erişilebilen yeni nesil insan kaynakları yazılımıdır.

Bize Ulaşın

Created by Hipposoft