AnasayfaKullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

1. Taraflar

Bu sözleşme ile bir tarafta üye olmak isteyen

 

Üyelik İsmi Üye No 
Adı Soyadı 
TC/Vergi Kimlik No 
Adresi 
Telefon GSM 
E-mail 

 

ki bundan sonra sözleşmede ÜYE olarak anılacaktır ile diğer tarafta İkitelli Organize San. Bölgesi Atatürk Bulvarı No 42/F İkitelli Başakşehir İstanbul adresinde mukim HİPPOSOFT YAZILIM LTD.ŞTİ ki bundan sonra HİPPOSOFT (bu sözleşmedeki HİPPOSOFT www.hrplan.net web sitesi manasına da gelmektedir.) olarak anılacaktır, iş bu web sayfasındaki üyelik formunu doldurarak üyelik / Kullanıcı sözleşmesi akdetmişlerdir.

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme ile HİPPOSOFT tarafından web sitesi aracılığı ile yapmış olduğu satış pazarlama ve sair hizmet sunumlarından müşterinin belirtilen şartlarda yararlanması ve site kullanım koşullarının, gizlilik sözleşmesinin, kişisel verilerin işlenmesi, saklanması ve paylaşıma dair uygulamaların izah edilerek kabul edilmesidir.

3. Genel Hükümler

3.1. Bu sözleşme ile ÜYE sitenin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanırken yasal mevzuat hükümlere riayet etmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

3.2. ÜYE web sayfası kullanımları sırasında başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyetlerde ve işlemlerde bulunamayacaktır.

3.3. ÜYE ye sistem tarafından web sayfasının kullanımı için kullanıcı adı ve şifre verilir. Bu bilgilerin güvenliği ÜYE nin sorumluluğundadır. ÜYE bu bilgileri üçüncü şahıslar ile paylaşamaz. Herhangi bir nedenle web sayfasının kullanılmasından dolayı uğrayabilecek zararlardan HİPPOSOFT sorumlu değildir. Böyle bir durum ortaya çıkarsa ÜYE, HİPPOSOFT dan tazminat talep etmemeyi kabul ve beyan eder.

3.7. ÜYE nin web sayfası kullanarak yapmış olduğu işlemlerde mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve 06.03.2011 tarih ve 27866 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik” hükümleri gereğince tarafların hak veyükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda 6502 sayılı yasanın 48 maddesi uyarınca hazırlanan bir mesafeli satış sözleşmesi olduğunu ve bunun yasa hükümleri çerçevesinde teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.www.hrplan.net sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

3.8. HİPPOSOFT hiçbir şekil ve şarta bağlı kalmaksızın, dilediği şekilde, tek taraflı işlem ile ÜYE nin üyeliğini askıya alma veya sonlandırma hakkına sahiptir. Bu durumda ÜYE herhangi bir talepte bulunamaz.

3.9. HİPPOSOFT ÜYE bu sözleşmeyi imzalamış veya onaylamış olsa dahi kendisine üyelik hakları vermekten imtina edebilir.

3.10. ÜYE tarafından web sayfasında veya web sayfası için beyan edilen fikir ve düşünceler ve kullanılan ifadeler kendi kişisel fikir ve düşünceleri olup bunlardan dolayı her türlü hukuki ve cezai mesuliyet üyeye aittir.

3.11. Web sayfasındaki tüm fikri mülkiyet hakları münhasıran HİPPOSOFT e aittir. Web sayfasında yayınlanan her nevi görsel, bilgi ve ölçüler tanıtımlar fikir edinilmesi amaçlı olup HİPPOSOFT in taahhüdü değildir.

3.12. Web sayfasından başka web sayfalarına link verilmesi durumda bundan HİPPOSOFT ın bir sorumluluğu olmayacaktır.

3.13. ÜYE mevzuat ve ilerde yürürlüğe girebilecek mevzuata göre her nevi ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, sair pazarlama uygulamaları hakkında kendisine bilgi verilmesini, reklam yapılmasını kabul eder

3.14.Site de olabilecek teknik aksaklıklardan HİPPOSOFT sorumlu tutulamaz.

3.15.Site içeriği için kullanıcı yorumları HİPPOSOFT in sorumluluğunda/ taahhüdünde değildir. Satışı yapılan ürünlere yapılan yorumlar kişilerin görüşleri olup HİPPOSOFT ile alakası bulunmamaktadır.

3.16. Sistemde alışveriş için kullanılan kredi kartı veya banka kartlarının sorumluluğu ÜYE ye aittir.

3.17. HİPPOSOFT tarafından yapılan kampanyalara dair hususlarda kampanya şartları geçerlidir. Bu şartların HİPPOSOFT tarafından tek taraflı olarak değiştirilebileceğini ÜYE kabul ve taahhüt eder. Kampanya şartları çerçevesinde verilen indirim ve sair tüm haklar taahhüt niteliğinde değildir.

3.18. Web sayfasından satın alınan ürünlerin teslimi sırasında iletişim araçları (Cep telefonu, mail) üzerinden kod/şifre gönderilerek, bunun teslim sırasında beyanı istenilebilir.

4. Sözleşmenin Sona Ermesi

4.1. ÜYE HİPPOSOFT tarafından verilen herhangi bir hizmetten yararlanmaz iken taraflar sözleşmeyi istedikleri zaman feshedebilirler. Bu durumda HİPPOSOFT tarafından ÜYE nin üyelik kaydı dondurulur.

4.2. ÜYE HİPPOSOFT tarafından verilmiş olan herhangi bir hizmetten yararlanma iken sözleşme ancak bu hizmetin sona ermesi veya tamamlanması ile feshedilebilir.

4.3. HİPPOSOFT kullanıcı profillerini her zaman tek taraflı olarak kaldırma hakkında sahiptir. Bundan dolayı kullanıcılar HİPPOSOFT dan herhangi bir talepleri olmadığını kabul ve beyan ederler

5. Mesafeli Satış Sözleşmesi

Taraflar arasında bu üyelik sözleşmesi aynı zamanda ileride satın alınacak ürün veya hizmetlere ilişkin mesafeli satış sözleşmesi hükmündedir.

7. Fikri Mülkiyet Hakları

Sitenin ve sitenin sunulması amacına yönelik her türlü tasarım ve yazılımsal hakların fikri mülkiyet hakları HİPPOSOFT e aittir. Sitede haber vermeden her türlü değişiklik yapabilir.

8. Site Kullanım koşulları

HİPPOSOFT sitenin kullanım koşullarını istediği zaman değiştirme, hizmetleri sona erdirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Bu koşullar ve yenilemeler sitede ilan edilir.

9. Delil Sözleşmesi ve uygulanacak Hukuk

Taraflar arasında çıkan ihtilafların hal merci İstanbul merkez mahkemeleridir. Bu sözleşmede tarafların belirtilen adresleri tebligat adresleri olup bu sözleşme gereği gönderilecek tüm tebligat ve gönderiler bu adrese gönderilecektir.

K.V.K.K. 13. Madde kapsamında Başvuru hakkınızı kullanmak istemeniz halinde bu durumda [email protected] Mail adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

10. Sözleşmenin yürürlüğü

İş bu sözleşme elektronik ortamda mesafeli satış sözleşmeleri gibi onaylaması ile yürürlüğe girecek zaman damgası ile saklanacaktır.

Siteyi kullanmış olması üyelik profiline girilmesi ile bu sözleşme ve ekleri kabul edilmiş sayılır .

Tarih:

ÜYE                                                      HİPPOSOFT

İnsan Kaynakları alanında tüm planlama ve süreçler hakkında çözümler sunan HRplan, kurulum gerektirmeden tüm platformlar üzerinden erişilebilen yeni nesil insan kaynakları yazılımıdır.

Özellikler

Bize Ulaşın

Created by Hipposoft